cz flagen flagsk flag
Produktové novinky
Lanškroun +420 465 323 825 info@gms.cz Pardubice +420 466 416 218 pardubice@gms.cz Praha +420 257 316 169 praha@gms.cz Zlín +420 577 523 825 zlin@gms.cz

Dodavatelé

Espiroflex

Vedoucí firma na trhu s pružnými trubkami, zahájila svou činnost v tomto odvětví v roce 1995. Firma Espiroflex neváhala investovat do nejmodernějších strojů a technologií, aby získala poloautomatický proces výroby, který ji v současné době umožnuje dosáhnout potřebné úrovně produktivity a kontroly v souladu s evropskými normami. Mimo jiné zajišťuje široké portfolio standrardních hadic z PVC a polyuretanu. Je třeba zdůraznit, že firma Espiroflex S.A. je první firmou, která získala certifikaci výrobku Hidrotubo. Společnost je certifikována od roku 1999 a její systém záruky kvality splnuje předpisy španělské normy UNE-EN ISO 9001:2000 týkající se výroby plastových a hliníkových pružných hadic a trubek. Kromě toho firma neustále pracuje na získání certifikace nových výrobků za účelem nabídnout zákazníkům certifikované výrobky se zárukou, že splnují takové vlastnosti a zkoušky, díky kterým jsou jejich výrobky nejspolehlivějšími na trhu.
 

 

Espiroflex

 

www.espiroflex.com

IVG - gumové hadice

www.ivg.com

IVG colbachini spa

Již více než 40 let je italská společnost IVG spojována s výrobou průmyslových pryžových hadic k dopravě kapalin , plynů  a sypkých produktů. Jejich výrobky jsou určeny zejména pro ropný průmysl a plynárenství, potravinářský, chemický, stavební, námořní průmysl, zemědělství, železniční dopravu a ocelářství. Zkušenosti, vývojové oddělení , výrobní postupy a prodejní celosvětová síť jsou jejími nejlepšími stránkami. Pryžové hadice vyráběné na pevném trnu mohou dosahovat délky až 120 m a mohou být osazeny jakýmkoliv typem koncovky.


Schauenburg

Od roku 1953 vyvíjí a vyrábí společnost Schauenburg ohebné spirálové hadice z termoplastických materiálů. Jako jeden z vedoucích evropských výrobců nabízí širokou paletu výrobků přes odsávání plynných médií v klimatizační technice a vzduchotechnice až po těžkou dopravu sypkých materiálů v průmyslu, dopravě  a zemědělství.

Schauenburg - odsávací hadice

www.schauenburg-rk.com


Hozelock - zahradní hadice a technika

www.hozelock.com

Hozelock - Tricoflex

Hozelock Tricoflex zaměřený na výrobu průmyslových plastových hadic je zřejmě v současnosti největším výrobcem oplétaných hadic bez spirály v Evropě. Její význam spočívá nejen v její velikosti, ale především ve vysoce nastavené laťce kvality jednotlivých produktů. Za všechny je třeba zmínit špičkovou hadici pro oplachování v potravinářských provozech - Thermoclean 100, hadici na profesionální zalévání - Super Tricoflex, hadici na zemědělské postřiky - Tress-Nobel 40 Bar, celou řadu potravinářských hadic nebo hadici na stlačený vzduch Super Nobelair Soft.


Ludecke Armaturen GmbH

Firma Lüdecke je kompetentním partnerem pro spojkové systémy pro stavební průmysl a průmysl všeobecně. Vyrábí spojky a koncovky pro různé aplikace ve většině oblastí, které jsou distribuovány po celém světě obchodními partnery s technickou specializací nebo používány vedoucími společnostmi zaměřenými na mechanické strojírenství. Zakladatel této společnosti je průkopníkem dnes světově rozšířeného systému bajonetové spojky pro použití na stlačený vzduch. Jedná se o jednoduchý ale skvělý princip univerzálního rychlospojkového systému pro spojení různých typů závitů a hadicových nátrubků symetrickými spojkovými hlavami a to jejich pootočením o 45°. Společnost je také známá pro svůj unikátní automatický zakládací skladový systém.

Ludecke - rychlospojky

www.ludecke.com


Goodyear - gumové hadice

www.goodyearep.com

Goodyear Engineered Products

Goodyear Engineered Products je známá po celém světě především jako výrobce pneumatik. Další z jejích mnoha výrobních aktivit je ovšem i výroba velice kvalitních průmyslových pryžových hadic na trnu. Nabízí velice sofistikovaná řešení pro nejrůznější aplikace petrochemického průmyslu, kde patří na úplnou světovou špici, dále pak chemického průmyslu, důmyslně propracované konstrukce hadic pro oplachování v potravinářských provozech, parní hadice, víceúčelové a horkovodní hadice. Samostatnou částí je výroba hadic ke klimatizacím do automobilového průmyslu, jak do prvovýroby, tak pro aftermarket. V této oblasti je tato společnost průkopníkem několika konstrukčních řešení, pro která nenajdete u konkurence odpovídající odpověď.


Mikalor - Damesa

Přední evropský výrobce hadicových spon různých typů, španělská společnost Mikalor, je mimo jiné průkopníkem čelisťové hadicové spony SUPER, měřítka, podle něhož jsou posuzovány jiné čelisťové spony. V současné době je i jediným výrobcem na světě, který spustil výrobu šnekových spon ze 100% titanu, které jsou navrženy tak, aby naplňovaly potřeby nejnáročnějších průmyslových aplikací. Použití high-tech výrobních postupů jí zaručilo důležité postavení v mezinárodním automobilovém průmyslu, průmyslu s bílou technikou a průmyslu všeobecně. Společnost Damesa je zodpovědná za distribuci a komercializaci produktů vyrobených různými výrobními společnostmi, které tvoří Mikalor Group.

Mikalor - spony, sponky

www.mikalor.com


Venair - silikonové hadice, propoje

www.venair.com

Venair Iberice, S.A.

Španělská společnost Venair je od svého založení v roce 1986 zaměřená na výrobu a projekci ohebných hadic především ze silikonu pro široký záběr oblastí. Její sortiment lze rozčlenit na část průmyslovou, část potravinářskou a farmaceutickou, část odsávací techniky a v neposlední řadě část nejnovější - silikonové kity pro použití v oblasti auto tuningu a automobilovém sportu.Hlavní výrobní střediska jsou ve Španělsku, Francii a Číně a obchodní místa po celém světě jí umožňují poskytnout rychlé a spolehlivé odpověďi na globálním trhu.

 

 

Venair - silikonové hadice, propoje

www.merlett.it

Merlett Tecnoplastic Spa

 

Mérlett Tecnoplastic SpA je předním výrobcem ohebných technických hadic vyrobených z plastových materiálů. Na trhu působí od roku 1952 a od té byla schopna projít výraznými proměnami a současně se udržet na čelní pozici na trhu. Materiály, které se používají, již vhodné a certifikované v době zpracování, jsou jednou ze silných stránek společnosti Mérlett Technoplastic. Svoji původní výrobu, která byla výhradně zaměřena na PVC, rozšířila i o zpracování PP, EVA, PU a termoplastických pryží.

Hadice v různých rozměrech a průměrech jsou určeny pro nejrůznější použití: sání a výtlak kapalin, doprava vzduchu a stlačeného vzduchu, plynné látky jako metan a LPG; specifické hadice jsou určeny pro odsávání výparů, prachu, zplodin vzniklých při sváření, dále pro čištění bazénů, pro rybářský průmysl, průmysl domácích spotřebičů, vedení k dopravě potravin, opláštění pro upnutí a krytí (ochranu) elektrických drátů a kabelů pro civilní i průmyslové použití.

 


© 2018 gms velkoobchod s.r.o. | autor © 2012 milan schembera | design © 2010 studio 555 | všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.