CZKEUR
GMS

Naše služby

Servis hydraulických hadic s koncovkami

Hydraulické hadice kompletujeme na míru na všech provozovnách (Lanškroun, Pardubice, Zlín, Praha - Zličín, Praha - Letňany, Ostrava).

→  více

Osazení hadice koncovkami

V našem středisku osazujeme koncovkami hadice dle přání zákazníka (páskem Bandimex nebo drátkováním, sponami nebo pomocí skořepin).

→  více

Lisování nízkotlakých průmyslových hadic

Nízkotlaké průmyslové hadice lisujeme na hydraulickém lisu až do průměru DN 140 mm. Skladem držíme nejširší sortiment hadic, koncovek a objímek.

→  více

Testování těsnosti hadice s koncovkou

Na našem zařízení Vám můžeme provést hydrostatické testování těsnosti hadic s koncovkami do 140 bar. Testování těsnosti hadic provádíme dle norem.

→  více

Řezání pásku pryže

Na našem zařízení Vám dokážeme rozměrově upravit dle Vašeho požadavku pásky z pryže. Na skladě máme široký sortiment produktů a velké skladové zásoby.

→  více

Tvarové řezání a frézování na CNC plotru

Technologie CNC plotru umožňuje vyřezání plochých těsnění a pásků, ale i frézovat výrobky v 3D tvarech.

→  více

Samolepicí vrstva na pryže

Na laminovacím zařízení nanášíme samolepicí vrstvu na plošné materiály. Samolepicí vrstva se nejčastěji nanáší na mikroporézní nebo kompaktní pryže.

→  více

Pneumatické válce ISO 15552

Kompletujeme dvojčinné pneumatické válce ISO 15552 (dříve norma ISO 6431) od italského výrobce AIGNEP.

→  více

Kompletace navijáků s hadicí

Kompletace navijáků pro stlačený vzduch, studená nebo horká voda, technické plyny, ropné produkty, potravinářské produkty.

→  více

Úprava koncovek

Pro naše střediska armovaných průmyslových hadic a středisko hydrauliky jsme zřídili středisko úpravy koncovek.

→  více

Dělení trubek a kovových profilů

Pro naše střediska armovaných průmyslových hadic a středisko hydrauliky jsme zřídili středisko pro dělení trubek a kovových profilů.

→  více

Distribuce zboží

Zboží Vám můžeme dát při osobním odběru na provozovnách, přepravní službou, dodání naším vozidlem nebo vyzvednutí vlastní přepravní službou.

→  více

Řezání profilů

Stroj na řezání pásků profilů z expandované pryže. Řezání profilů je prováděno na nejmodernější technologii. Pásky profilů je možné polepit samolepkou z jedné nebo z obou stran. Tyto profily jsou pak tzv. jednostranně nebo oboustranně lepící.

→  více