CZKEUR
GMS

Naše služby

Servis hydraulických hadic s koncovkami

Kompletaci hydraulických hadic na míru provádíme na všech našich pobočkách - Lanškroun, Pardubice, Zlín, Praha - Zličín, Praha - Letňany, Ostrava a Olomouc.

→  více

Nonstop servis hydraulických hadic

Nabízíme Vám NONSTOP servis pro opravy a výrobu hydraulických hadic. Právě proto jsme zde pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

→  více

Osazení hadice koncovkami

V našem pracovišti provádíme osazování hadic koncovkami podle specifických požadavků zákazníka - ať už se jedná o páskování Bandimex, drátkování, spony nebo použití skořepin.

→  více

Lisování nízkotlakých průmyslových hadic

Nízkotlaké průmyslové hadice lisujeme na hydraulickém lisu až do průměru DN 140 mm. Skladem držíme nejširší sortiment hadic, koncovek a objímek.

→  více

Tvarové řezání a frézování na CNC plotru

CNC plotr technologie nám umožňuje nejen vyřezávat plochá těsnění a pásky, ale také frézovat výrobky ve 3D tvaru.

→  více

Testování těsnosti hadice s koncovkou

Na našem specializovaném zařízení můžeme provádět hydrostatické testy těsnosti hadic s koncovkami až do 140 bar. Testování těsnosti hadic provádíme v souladu s příslušnými normami.

→  více

Řezání pásku pryže

Na našem zařízení jsme schopni upravit rozměry pryžových pásků podle Vašich specifických požadavků. Máme k dispozici široký sortiment produktů a disponujeme velkými skladovými zásobami.

→  více

Samolepicí vrstva na pryže

Na našem laminovacím zařízení jsme schopni aplikovat samolepicí vrstvu na plošné materiály. Nejčastěji tuto technologii využíváme pro nanášení na mikroporézní nebo kompaktní pryže.

→  více

Řezání profilů

Stroj na řezání pásků profilů z expandované pryže. Řezání profilů je prováděno na nejmodernější technologii. Pásky profilů je možné polepit samolepkou z jedné nebo z obou stran. Tyto profily jsou pak tzv. jednostranně nebo oboustranně lepící.

→  více

Ohýbání hydraulických trubek

Nabízíme profesionální ohýbání hydraulických trubek s průměrem od 6 mm do 42 mm.

→  více

Kompletace navijáků s hadicí

Kompletujeme navijáky určené pro stlačený vzduch, studenou či horkou vodu, technické plyny, ropné produkty, i potravinářské výrobky.

→  více

Pneumatické válce ISO 15552

Provádíme kompletaci dvojčinných pneumatických válců ISO 15552 (dříve podle normy ISO 6431) od renomovaného italského výrobce AIGNEP.

→  více

Úprava koncovek

Pro naše střediska armovaných průmyslových hadic a středisko hydrauliky jsme zřídili středisko úpravy koncovek.

→  více

Dělení trubek a kovových profilů

Pro naše pracoviště specializované na armované průmyslové hadice a hydrauliku jsme zřídili speciální středisko pro dělení trubek a kovových profilů.

→  více

Distribuce zboží

Můžeme Vám zboží poskytnout při osobním odběru na našich pobočkách, prostřednictvím přepravní služby, doručením naším vozem, nebo si jej můžete vyzvednout vlastní přepravní službou.

→  více