CZKEUR
GMS

O firmě

Již 27 let je firma GMS hadice, s. r. o. jedním z největších dodavatelů v oblasti průmyslových, vzduchotechnických a hydraulických hadic, příslušenství k hadicím a pryží v České a Slovenské republice. Portfolio 150 českých a zahraničních dodavatelů nám umožňuje nabídnout zákazníkovi vždy nejlepší technické a cenové řešení.

 GMS s centrálním skladem v Lanškrouně a provozovnami v Pardubicích, 2x Praze, Ostravě a Zlíně zajišťuje distribuci zboží po celé České a Slovenské republice. Skladové zásoby v objemu 20.000 m3 a 35.000 položek jsou nespornou výhodou GMS před konkurencí.

Kompletní sortiment v oblasti hadic, příslušenství k hadicím a pryží, skladové zásoby, tým zkušených pracovníků, ochota vyřešit všechny problémy a vůle neustále inovovat jsou hlavními důvody, proč jsme na trhu úspěšní a udáváme směr v tomto oboru. Každoroční účast na několika veletrzích podpořená z naší strany stále novými prezentacemi je dalším důkazem silné pozice GMS na trhu hadic a koncovek. V roce 2007 GMS zavedla systém managementu kvality v oboru kompletace, prodej a poradenství v oblasti průmyslových hadic dle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Naše motto, GMS – Garance Maximální Spokojenosti, nás zavazuje k neustálému vylepšování našich služeb zákazníkům.

      

Naše nabídka je nejširší v celé střední Evropě. Takto široký sortiment nedodává jeden výrobce, ale spolupracujeme se všemi renomovanými evropskými a světovými  výrobci, jako jsou IVG, TGT, MERLETT, SCHAUENBURG, ESPIROFLEX, SEMPERIT, TRELLEBORG, CONTITECH, HOZELOCK, VENAIR, VITILLO, ZEC, LUDECKE, AIGNEP, MIKALOR, atd.

      

Naším cílem a přáním jsou spokojení zákazníci, kterým nabízíme rychlé dodávky zboží, ale i individuální řešení připravené na základě jejich požadavků. K celkové spokojenosti zákazníků se snažíme přispět i dodávkami zboží vlastními vozy a spoluprácí s přepravními službami. Rychlost, kvalita, cena, flexibilita a spolehlivost jsou našimi hlavními přednostmi.

     

Od začátku jsme si byli jisti, že zákazníci ocení naše služby dodávky průmyslových hadic s již osazenými koncovkami, ale i další nové služby, jako je řezání těsnění na CNC plotru.  V roce 2015 jsme zakoupili nové lisy Finn Power FP-140, FP-120 a menší hydraulické lisy. Na lisu FP-140 zalisujeme objímku do venkovního průměru až 140 mm. Abychom vyhověli všem požadavkům zákazníků, zřídili jsme i soustružnu a svařovnu. Na hadicích provedeme veškeré zkoušky a vystavíme potřebné certifikáty do tlaku až 140 bar. Vybavení a KNOW-HOW nám umožňují plnit požadavky našich zákazníků v nejkratší možné době.

     

     

Na internetových stránkách máte možnost nákupu on-line. Pokud máte problém s výběrem vhodné hadice nebo koncovky, rádi Vám odborně poradíme nebo přijedeme za Vámi a pomůžeme Vám.

     

Garancí Maximální Spokojenosti je kolektiv skladníků, pracovníků odbytu, řidičů a obchodních zástupců, kteří jsou tu pro Vás.

Vaši hadicáři z GMS.