CZKEUR
GMS

O firmě

Vítejte na stránkách GMS Hadice, s. r. o., vašeho věrného partnera v oblasti průmyslových, vzduchotechnických a hydraulických hadic již více než čtvrt století.

Firma GMS hadice s.r.o., která vznikla v roce 2001, má své kořeny v původní firmě Milan STEJSKAL GMS. Tato společnost se od počátku roku 1995 začala zabývat prodejem hadic a pryží od českých a slovenských výrobců. Během let si firma vybudovala silné postavení na trhu díky neustálému rozšiřování svého sortimentu a zlepšování služeb pro zákazníky.

 Neustále rozšiřujeme portfolio výrobků a servis pro zákazníky, proto jsme vybudovali také další provozovny v Praze, Pardubicích, Zlíně,  Ostravě a Olomouci. Tímto způsobem jsme se stali dostupnějšími pro naše klienty a mohli jim nabídnout rychlejší a efektivnější služby.

V průběhu času se podařilo oslovit a začít spolupracovat se všemi velkými světovými výrobci v oboru pryžových, plastových, odsávacích a hydraulických hadic, pryží, podlahovin a příslušenství k hadicím, hydraulice a pneumatice. Firma tak mohla svým zákazníkům nabídnout širokou paletu produktů od renomovaných firem.

Již od samého začátku působení začala firma vystavovat na Strojírenském veletrhu v Brně a dalších specializovaných či regionálních veletrzích. Díky soustavné propagaci se postupně dostala na špici ve svém oboru. Tento úspěch je dán nejen kvalitou produktů, ale také přátelským a profesionálním přístupem ke svým zákazníkům.

     

Naše nabídka je nejširší v celé střední Evropě. Takto široký sortiment nedodává jeden výrobce, ale spolupracujeme se všemi renomovanými evropskými a světovými  výrobci, jako jsou IVG, TGT, MERLETT, SCHAUENBURG, ESPIROFLEX, SEMPERIT, TRELLEBORG, CONTITECH, HOZELOCK, VENAIR, VITILLO, ZEC, LUDECKE, AIGNEP, MIKALOR, atd.

V rámci snahy o inovaci a modernizaci jsme investovali do nákupu nových technologií, jako jsou CNC plotry, řezací stroje a lisovací zařízení. Díky těmto technologiím můžeme našim zákazníkům zajistit veškeré služby v podobě koncovkování hadic, výroby těsnění a profilů, vzduchových válců a hydrauliky.

     

Naše firma je hrdá na svou historii úspěchů a neustále se snažíme posilovat naše postavení na trhu. Díky přátelskému tónu hlasu, profesionalitě a ochotě inovovat si jistě i nadále budeme udržet důvěru našich zákazníků.

     

     

Na internetových stránkách máte možnost nákupu on-line. Pokud máte problém s výběrem vhodné hadice nebo koncovky, rádi Vám odborně poradíme nebo přijedeme za Vámi a pomůžeme Vám.

     

Garancí Maximální Spokojenosti je kolektiv skladníků, pracovníků odbytu, řidičů a obchodních zástupců, kteří jsou tu pro Vás.

Vaši hadicáři z GMS.