CZKEUR
GMS

Již 29 let vám dodáváme hadice a pryže 

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 1995.

Během této doby jsme vybudovali síť poboček a obchodních partnerů, která nám umožňuje poskytnout maximální servis všem našim zákazníkům v České republice a na Slovensku. Naším zákazníkům nabízíme široký sortiment s více než 45 000 položkami, což je nejširší nabídka v celé střední Evropě. Takto široký sortiment nezajišťuje jen jeden výrobce. Spolupracujeme s všemi uznávanými evropskými a světovými výrobci, jako jsou firmy IVG, MERLETT, ESPIROFLEX, TGT, SCHAUENBURG, SEMPERIT, LUDECKE, AIGNEP, VENAIR, TRELLEBORG, CONTITECH, MIKALOR, VITILLO a další.

Naše centrální skladiště v Lanškrouně a 7 provozovnami se svou celkovou velikostí 45 285 m3

a vybavením patří mezi špičku v Evropě a představuje hlavní oporu pro naše obchodní partnery.

Naším hlavním cílem a přáním je spokojenost zákazníků. Kromě rychlých dodávek zboží nabízíme také individuální řešení, která jsou připravena na míru dle požadavků našich zákazníků. Naším přínosem k celkové spokojenosti zákazníků je také možnost dodání zboží vlastními vozy a spolupráce s přepravními službami. Rychlost, flexibilita a spolehlivost jsou našimi klíčovými hodnotami.

Na našich webových stránkách máte možnost nakupovat online a splňujeme požadavky normy ČSN ISO 9001. Pokud potřebujete radu při výběru vhodné hadice nebo koncovky, jsme připraveni vám poskytnout odbornou podporu, ať už online nebo přímo u vás.

Garancí maximální spokojenosti je náš kolektiv, který tvoří skladníci, pracovníci v odbytu, řidiči a obchodní zástupci, kteří jsou zde pro vás.

Váš tým GMS.