CZKEUR
GMS

Dodavatelé

IVG: Tato uznávaná italská společnost se specializuje na výrobu průmyslových pryžových hadic pro transport kapalin, plynů a sypkých materiálů již déle než 40 let. Jejich produkty naleznete v mnoha průmyslových odvětvích - od ropného průmyslu, přes plynárenství, potravinářství a chemický průmysl, až po hutnictví, železniční a strojírenství.

IVG nabízí pryžové hadice vyrobené na trně, které mohou dosahovat délky až 120 metrů a mohou být vybaveny jakýmkoliv typem koncovky. Tato společnost je zastoupena ve více než 100 zemích světa a disponuje pěti výrobními závody, včetně jednoho v České republice.


 

TGT: Tato italská společnost je renomovaným výrobcem pryžových hadic a své působení na italském a globálním trhu má již za sebou více než 60 let.


Espiroflex: Tato španělská společnost je lídrem na trhu ve výrobě plastových hadic a nabízí široký výběr standardních hadic z PVC a polyuretanu. Ročně vyrobí více než 40 milionů metrů hadic a disponuje vlastním oddělením pro výzkum a vývoj, což jí umožňuje neustále podporovat technologický pokrok.

Díky strategicky umístěným výrobním závodům ve Španělsku, České republice, Německu a Francii jsou schopni rychle dodávat na evropský trh. Espiroflex je jedinou firmou ve svém odvětví, která má vlastní výrobní závod na zpracování surových materiálů.


SCHAUENBURG Ruhrkunststoff GmbH - Tato společnost je jednou z předních evropských firem ve výrobě flexibilních spirálových hadic z termoplastických materiálů. Nabízí široké portfolio produktů, které sahají od odsávání plynných médií v klimatizační a vzduchotechnické technologii až po těžkou dopravu sypkých materiálů v průmyslu, dopravě a zemědělství. Značka FLEXADUX je již od roku 1953 synonymem pro špičkovou kvalitu.


CONTINENTAL (MERLETT TECNOPLASTIC SPA) - Tato společnost je evropským lídrem v oblasti výroby plastových a polyuretanových, termoplastických flexibilních hadic pro různé obory, jako jsou průmysl, zemědělství, potravinářství a další. Jejich hadice různých rozměrů a průměrů jsou určeny pro širokou škálu aplikací, jako je odsávání a doprava kapalin, přeprava vzduchu, odsávání prachu, výparů a zplodin, čištění bazénů, přeprava potravin, zemědělství, stavební průmysl a mnoho dalších.


LÜDECKE GmbH - je německý výrobce rychlospojek určených pro stlačený vzduch, stavebnictví, temperační rychlospojky a obecný průmysl. Produkuje spojky a koncovky pro různé aplikace, které jsou distribuovány po celém světě ve většině sektorů. Zakladatel této firmy je průkopníkem ve vývoji bajonetové spojky pro stlačený vzduch, systému, který je dnes široce rozšířený po celém světě. Jejich výrobky splňují nejvyšší standardy


VITILLO - je italským líderem ve výrobě hydraulických hadic a koncovek. Jako jediný globální výrobce produkuje hydraulické hadice, koncovky a šroubení, což zaručuje 100% kvalitu, přesnost a kompatibilitu. V oblasti hydrauliky je schopna nabídnout zákazníkům komplexní řešení včetně návrhu, výroby a distribuce armatur, adaptérů, pevných a flexibilních hadic pro vysokotlaké a středotlaké kapaliny. 


TRELLEBORG - je francouzský výrobce průmyslových hadic a pryže, který se řadí mezi klíčové lídry ve svém oboru. Navrhuje vysoce efektivní a optimální řešení pro situace s nízkým a středním tlakem pro průmyslové hadice založené na pokročilé technologii polymerů. Jedním z nejlepších příkladů kvality jejich výrobků je hadice na čištění kanalizace CANALKLER 250 S. 


DAMESA - MIKALOR - je španělský lídr v oblasti výroby hadicových svorek různých typů. Tato firma je průkopníkem v oblasti čelisťové svorky SUPER, která slouží jako měřítko pro ostatní čelisťové svorky na trhu. Díky použití pokročilých technologií ve výrobních procesech zaujímá významné místo v mezinárodním automobilovém průmyslu a průmyslu obecně. Společnost Damesa se stará o distribuci a prodej produktů, které patří pod skupinu Mikalor. 


HOZELOCK - TRICOFLEX -  je evropským lídrem v oblasti výroby pružných plastových hadic, který působí na trhu přes 60 let. V regionu Champagne ve Francii navrhuje a vyrábí ročně více než 100 tisíc kilometrů hadic. Její význam spočívá nejen v její velikosti, ale především v mimořádně vysoké kvalitě jejích produktů. Mezi její nejlepší produkty patří hadice Thermoclean 20, 40 nebo 100 určené pro výplachy v potravinářských provozech, zahradní hadice či hadice na vzduch. 


AIGNEP -  je italská firma, která se zaměřuje na výrobu pneumatických komponentů a je rozdělená do pěti divizí. Produkty a řešení firmy jsou určeny pro různé potřeby jako stlačený vzduch, automatizace a vzduchové potrubí. Aignep je členem skupiny Bugatti, která zahrnuje čtyři společnosti. 


VENAIR - je španělská firma, která se od svého založení v roce 1986 specializuje na výrobu a vývoj flexibilních silikonových hadic pro široké spektrum sektorů. Její nabídka se dělí na průmyslovou část, především pro automobilový průmysl, a potravinářskou část, která zahrnuje sektory jako potravinářství, farmacie, biotechnologie, vojenství, námořní, kosmický a energetický průmysl. 


CONTINETNTAL CONTITECH - je světovým specialistou na technologii výroby kaučuku a plastů. Tato společnost je aktivní na všech perspektivních trzích po celém světě prostřednictvím svých výrobních poboček, distribučních partnerů a obchodníků. Nedávno firma CONTINENTAL akvizičně získala společnost GOODYEAR.


D-HYDRO OY - je finská firma, která byla založena v roce 1992 a specializuje se na vývoj kvalitních strojů pro montáž hydraulických hadic. Během let si firma vybudovala globální síť distributorů (pro českou a slovenskou republiku - GMS hadice, s. r. o.) jakož i oficiální servisní a opravárenské střediska. Díky tomuto skutečnému partnerství je umožněn přímý kontakt mezi společností D-Hydro a jejími zákazníky.